влевовправо

Ніж Керамбіт "Золотий" 3313/19 см/8 см
- В наявності
- Код: 3585
212,93 ₴
+380 (98) 314-49-41
- +380 (63) 421-25-61
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніж Керамбіт 3313 Золотий Ніж керамбіт у чохлі, зроблений із гарного сплаву та пластиковою ручкою, на кінці ручка під палець.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал леза | Сталь |
| Матеріал піхов | Пластик |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Призначення | Полювання |
| Поверхня | Глянцева |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Довжина ножа | 19 мм |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 8 мм |
| Товщина леза | 2.6 мм |
| Ширина леза | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина держака | 9 |
- Ціна: 212,93 ₴




