влевовправо

Вуличний ліхтар із сонячною панеллю BK120-6 COB прожектор/7498
- В наявності
- Код: 6518
397 ₴
+380 (98) 314-49-41
- +380 (63) 421-25-61
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вуличний ліхтар призначений для автономного освітлення території. Світильник працює від сонячних батарей і тому Вам не потрібно турбуватися про його заряджання або під'єднання до мережі.
Призначений для автономного освітлення території. Світильник працює від сонячних батарей і тому Вам не потрібно турбуватися про його заряджання або під'єднання до мережі. Датчик руху спрацьовує з відстані 7-9 метрів, за кута огляду 120 градусів. Час роботи за повного заряду акумулятора до 1-2 дні. Вбудованих 3 режими роботи (повний, 50% від потужності за неактивної роботи, 100% потужності в разі руху, 50% потужності).
Цей світильник може бути використаний під час охорони різних об'єктів, для освітлення паркувань, парків, садів, території навколо дому тощо.
Переваги:
Ліхтар на сонячних батареях — не потребує батарей і підзаряджання;
Збільшується яскравість завдяки реакції на рух;
Зручний і простий монтаж;
Не піддається атмосферним впливам (дощ, сніг, вітер тощо);
Компактний і легкий;
3 режими роботи;
Керування через пульт;
Стильний зовнішній вигляд.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 120 Вт |
| Напруга | 12 В |
| Застосування освітлення | Для освітлення рекламних конструкцій, Для ЖКГ, Для освітлення парковок, Для освітлення ландшафтів, Для освітлення вулиць, парків, Для зовнішнього освітлення будівель, Для зовнішнього освітлення басейнів |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Тип живлення | Сонячна батарея |
| Колірна температура | 6500K |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик руху | Так |
| Максимальна робоча температура | 75 град. |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
- Ціна: 397 ₴

