влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніж складаний Browning E24 — це унікальний інструмент, який поєднує в собі відмінну функціональність та стильний дизайн. Він відмінно підійде як для автомобілістів, так і для цінителів якісних ножів, що робить його ідеальним вибором для повсякденного використання та подарунків.
Ключові характеристики
Загальна довжина ножа: 22 см
Довжина леза: 9.5 см
Довжина рукоятки: 11 см
Ширина леза: 26 мм
Товщина леза: 3.2 мм
Колір: Світле дерево та сірий
Тип ножа: Складаний ніж
Тип ріжучої кромки: Звичайна
Тип бабочки: Звичайний
Тип замка: Liner-Lock
Відкриття ножа: Фліпер
Особливості: Кліпса для кишені
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Browning |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина у складеному стані | 10 см |
| Довжина ножа | 22 мм |
| Довжина рукоятки | 8 мм |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал леза | Сталь |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Призначення | Туризм |
| Поверхня | Матова |
| Тип | Складаний |
| Колір | Сірий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 8 мм |
- Ціна: 426,93 ₴





